O firmie

 Strona główna / O firmie
Firma Sylmark producent mrożonek poleca swoim klientom produkty głęboko mrożone wytwarzane wg. tradycyjnej receptury.

Produkowane przez nas pierogi i inne wyroby garmażeryjne charakteryzują się wysoką jakością i tradycyjną recepturą wykonania. Wyroby głęboko mrożone pozostają długo świeże i zdrowe. Korzystając z mrożonek zaoszczędzisz czas i pieniądze zarówno w gastronomii jak i w domu.


Zajmujemy się również zaopatrzeniem gastronomii i placówek zbiorowego żywenia w nasze produkty. Zapraszamy do nawiązania z nami stałej współpracy w ramach której oferujemy: profesjonalną obsługę, wysokiej jakości produkty, atrakcyjne ceny, dostawę zawsze na czas.

Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną.


W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.:
Czebureki - tradycyjne danie regionalne Tatarów krymskich. Są to pierogi z pysznym farszem z ciasta na bazie wody, mąki i soli, smażone na głębokim tłuszczu. Znane są doskonale również w Rosji i na Ukrainie, gdzie uznawane są za potrawy z rodzimej kuchni. Wnętrze czebureka wypełnia się surowym mięsem, warzywami lub serem. Każda wersja smakuje znakomicie.

Paszteciki szczecińskie - rodzaj smażonego ciasta drożdżowego nadziewanego mieszankami mięsnymi bądź jarskimi, danie typowe dla Szczecina. Nadzienie składa się najczęściej z wieprzowiny połączonej z wołowiną, kapusty z grzybami bądź sera i pieczarek.

Pierogi tradcyjne - nadziewane m.in. kapustą z grzybami, z ziemniakami i twargoiem (ruskie), z serem, z mięsem

Uszka - niewielkie pierogi w kształcie ucha wypełnione farszem, m.in. grzybowym, mięsnym, szpinakowym czy serowym. Mogą być one podawane jako dodatek do barszczu czerwonego czy zupy pomidorowej oraz jako potrawa samodzielna.

Pirożki drożdżowe - z drożdżowego ciasta z najprzeróżniejszym nadzieniem, najczęściej w kształcie półksiężyca, wypiekane w piekarniku lub smażone na głębokim oleju

Zapiekanki - produkujemy różnego typu zapiekanki z serem, pieczarkami, szynką.

Pizze

Zupy - gulaszowa, flaki wołowe

Naleśniki - nadziewane farszem, kapusta z grzybami, z mięsem, serem


Dzięki naszemu dobrze rozwiniętemu zapleczu technicznemu gwarantujemy najwyższą jakość usług. Dysponujemy własną flotą aut dostawczych odpowiednio przystosowanych do przewozu artykułów mrożonych. Nasze chłodnie są gwarantem najwyższej jakości produktu mrożonego. Magazyn z chłodniami wydzielonymi dla różnych rodzajów mrożonek zapewnia doskonałe warunki przechowywania produktów głęboko mrożonych.